Z przyjemnością informujemy, że już od 4.05 (poniedziałek) Uniwersytet Kaliski dołącza do drużyny Pana Vikinga!
Oferujemy codziennie około 60 różnych pozycji, w tym:
- kanapki
- śniadania
- sałatki
- obiady
- przekąski
- desery
- shake’i
- soki
Organizacyjnie:
Będziemy dostępni od poniedziałku do piątku oraz soboty zjazdowe
- godz. 11:00–11:30 – Collegium Oecologicum, hol główny (obok Auli)
- godz. 11:30–12:00 – Collegium Mechanicum, hol główny – strefa studenta (przy zielonej ściance)
Przyjedziemy z pełnym asortymentem, aby każdy mógł wybrać to, na co ma ochotę.
Płatność na miejscu:
- karta
- gotówka
- BLIK
Naszym kanałem komunikacji będzie dedykowana grupa na WhatsAppie
(szukajcie plakatów na wydziałach z kodem QR, dzięki którym będziecie mogli dołączyć).
W każdą niedzielę udostępnimy tam menu, więc będzie możliwość wcześniejszej rezerwacji wybranych pozycji.
Dodatkowo każdego dnia damy znać chwilę przed naszym przybyciem, aby nikt nie przegapił wizyty.

