• Polski
  • English
    • Contrast
    • Font

Studenci zagraniczni oraz studenci Uniwersytetu Kaliskiego mieli okazję poznać jedno z najpiękniejszych miast Polski – Poznań.

Odwiedzili Ostrów Tumski, gdzie poznali początki polskiej państwowości, a następnie Stary Rynek z jego słynnymi koziołkami i piękną architekturą.

Nie zabrakło też czasu na integrację oraz degustację rogala świętomarcińskiego.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!

Wyjazd został sfinansowany ze środków Wsparcia Organizacyjnego w ramach programu Erasmus+.