Studenci zagraniczni oraz studenci Uniwersytetu Kaliskiego mieli okazję poznać jedno z najpiękniejszych miast Polski – Poznań.
Odwiedzili Ostrów Tumski, gdzie poznali początki polskiej państwowości, a następnie Stary Rynek z jego słynnymi koziołkami i piękną architekturą.
Nie zabrakło też czasu na integrację oraz degustację rogala świętomarcińskiego.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą atmosferę!
Wyjazd został sfinansowany ze środków Wsparcia Organizacyjnego w ramach programu Erasmus+.
















