W grudniu 2001 r. władze miasta przekazały Uczelni budynek, w którym wcześniej mieściły się Technikum Budowlane i Studium Medyczne.

Obiekt został przeznaczony dla Collegium Medicum.

Aktualnie jest siedzibą Wydziału Medycznego i Nauk o Zdrowiu.

Znajdują się tu sale dydaktyczne i komputerowe, pracownie i laboratoria pozwalające realizować zajęcia kierunków: Dietetyki, Elektroradiologii, Fizjoterapii, Kosmetologii, Pielęgniarstwa, Położnictwa, Lekarskiego oraz Wychowania fizycznego, Ratownictwa medycznego i Zdrowia publicznego.

Sale dydaktyczne mieszczące od 20 do 80 osób, wyposażone są w projektory multimedialne, ekrany i opcjonalnie w mobilne nagłośnienie. W budynku znajduje się również kameralna Aula im. prof. zw. dr hab. n. med. Tadeusza Pisarskiego, z 110 miękkimi fotelami audytoryjnymi oraz systemem nagłośnienia i projekcji. Na terenie obiektu dla rządnych wiedzy studentów mieszczą się aż dwie biblioteki. W przyziemiu wydziałowa, a na parterze Filia Głównej Biblioteki Lekarskiej.

Wykorzystywana jest również wysokospecjalistyczna aparatura zgromadzona w pomieszczeniach Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznych.

Collegium Medicum

ul. Kaszubska 13