Young university caucasian woman graduate isolated on white background showing and lifting a finger in sign of the best

Do najbliższej niedzieli 29 października mogą się rejestrować studenci, chcący wziąć udział w wyborach do ich samorządu.

– W związku z rozpoczętym nowym rokiem akademickim oraz wygaszeniem mandatów w poszczególnych komisjach, mamy przyjemność ogłosić wybory do organów samorządu studentów – napisali studenci w specjalnym komunikacie, uzupełniając, iż spośród ich grona trzeba będzie wybrać dwie osoby, które zasiądą w Senacie Uniwersytetu Kaliskiego, cztery kolejne do Rady Samorządu Studentów, jeden mandat przypada studentom w Senackiej Komisji ds. Kształcenia., dwa mandaty w Uczelnianym Zespołu ds. Jakości Kształcenia, a także dwa w Komisji Stypendialnej, trzy w Odwoławczej Komisji Stypendialnej, dwa mandaty we Własnym Funduszu Stypendialnym i dwa w Uczelnianej Komisji Wyborczej.

–  Każdy kto chce zostać Przewodniczącym Samorządu Studentów Uniwersytetu Kaliskiego może zgłosić swoją kandydaturę – zapewniają organizatorzy wyborów. – Kandydatury już dziś można zgłaszać za linka klikając w link formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=HcphhVDqfUCnABtQYrPB33w3aQyUNoJIr-AXBn6YtylUN1VEWEVXVzU0MThSM09CVEJaU1ZZM0szRC4u .

Nabór trwa do 29.10.2023 r. Warunkiem zgłoszenia kandydatury jest posiadanie statutu studenta Uniwersytetu Kaliskiego!

Kalendarz wyborczy:

23.10.2023 r. – ogłoszenie o wyborach i naborze kandydatów,