Administracja jest kierunkiem studiów, który umożliwia połączenie wiedzy prawniczej z zarządzaniem i kompetencjami menedżerskimi. Jeżeli interesuje Cię świat przepisów widziany przez pryzmat funkcji eksperckich, pracy w strukturach administracji publicznej (rządowej i samorządowej) i podmiotach gospodarczych – aplikuj już dziś !

Z radością informujemy, iż Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej w uchwale nr 385/2024 z dnia 13 czerwca 2024 r. wyraziło pozytywną opinię dotyczącą prowadzenia przez Uniwersytet Kaliski studiów na kierunku „Administracja”. W uzasadnieniu wskazano, iż kierunek studiów „Administracja” wpisuje się w strategię i profil działalności Uniwersytetu Kaliskiego, który spełnił w tym zakresie wszystkie wymogi formalne, dając gwarancję wysokiego poziomu merytorycznego zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę naukowców, administratywistów i prawników-praktyków.

W wyniku podjętych działań Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w dniu 20 czerwca 2024 r. wydał ostateczną decyzję zezwalającą Uniwersytetowi Kaliskiemu na utworzenie studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku „Administracja”. Program studiów skonstruowany jest elastycznie, umożliwiając indywidualną ścieżkę rozwoju, który uwzględnia potrzeby rynku pracy, zmiany w prawie polskim oraz przeobrażenia w europejskiej przestrzeni administracyjnej.

Rekrutacja na studia na kierunku „Administracja” w Uniwersytecie Kaliskim obejmuje już nadchodzący rok akademicki 2024/2025!

Dołącz do grona osób, których prawo i administracja jest nie tylko drogą zawodową, ale i pasją!

Więcej informacji już wkrótce na stronie Uniwersytetu Kaliskiego i w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na kierunek studiów „Administracja” na rok akademicki 2024/2025