Data szkolenia: 16.11.2022r. godzina 11.45-13.15

Miejsce: Aula Collegium Novum, ul. Nowy Świat 4

Dostępna jest również możliwość uczestniczenia w spotkaniu w formule online:

Link do spotkania: https://meet.google.com/zow-byup-cew

Wideomarketing - Szkolenie

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości, Google, Państwowy Fundusz Rozwoju  i Krajowy Operator Chmury  zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się, jak w prosty sposób tworzyć treści wideo do internetu – na stronę internetową oraz social media. Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców. Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.

Dla kogo jest to szkolenie? Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.

Co zyskujesz? W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne materiały wideo do internetu.

Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Skorzystaj!

16.11.2022r. godzina 11.45-13.15 , aula Collegium Novum, ul. Nowy Świat 4

Możliwość uczestniczenia w spotkaniu w formule online.

Link do spotkania:

Warsztaty poprowadzi Jakub Pustuła -certyfikowany specjalista ds. marketingu internetowego.
Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych . Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Jakub Pustuła - Certyfikowany specjalista ds. marketingu internetowego

Wszelkie zapytania proszę kierować na adres :

m.spychalska@akademia.kalisz.pl