Serdecznie zapraszamy studentów Bezpieczeństwa wewnętrznego i Informatyki, ale także innych zainteresowanych tematem cyberbezpieczeństwa, do udziału w BIP organizowanym przez naszą uczelnię partnerską w Rumunii – Universitatea Babeş-Bolyai. Zajęcia wirtualne odbędą się 16 i 17 maja 2024 roku. Część fizyczna realizowana będzie w dniach 20-24 maja 2024 roku (5 dni).

Dofinansowanie: 79 Euro/dzień mobilności fizycznej (+dofinansowanie podróży dla studentów otrzymujących stypendium socjalne lub z tytułu niepełnosprawności). Oferujemy dodatkowe wsparcie dla studentów wybierających podróż ekologicznymi środkami transportu.

Uznanie mobilności: 3 ECTS. Na podstawie BIP można zaliczyć przedmiot merytorycznie powiązany z tematyką BIP.

Aplikować mogą studenci co najmniej 2 roku studiów licencjackich.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: zagranica@uniwersytetkaliski.edu.pl

Więcej informacji w załączniku: