Jacek Rozenek w "Atelier kompetencji"

Agnieszka Kubicka–Błońska, Elżbieta Buszkiewicz, oraz gość specjalny – Jacek Rozenek – trener biznesu, aktor i autor książki „Prezentuj z pasją” poprowadzili wykłady podczas prelekcji ,,Atelier kompetencji”.

Spotkanie dla pracowników i studentów kaliskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego odbyło się z inicjatywy Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, działającego przy uczelni. W projekcie, organizowanym przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości wzięli udział zainteresowani, którym zależało na zdobyciu wiedzy z zakresu rozwoju osobistego. Uczestnicy mogli zapoznać się m. in. z pojęciem marki osobistej, jej wpływu na życie osobiste, a także przy użyciu jakich narzędzi i metod można ją skutecznie budować. Ponadto poznali  swoje predyspozycje zawodowe oraz sposoby efektywnego motywowania siebie i innych.