Studenckie koło naukowe prawników UK - Zdjęcie grupowe

W listopadzie 2023 r. zostało powołane Studenckie Koło Naukowe Prawników UK o statusie uczelnianej organizacji studenckiej Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego. Studenckie Koło Naukowe Prawników powstało z inicjatywy studentów kierunku prawo i jest pierwszą studencką organizacją utworzoną przy Instytucie Nauk Prawnych. Opiekunem Koła jest dr Monika Dudek, adiunkt w Instytucie Nauk Prawnych UK.

Działalność w ramach Studenckiego Koła Naukowego Prawników UK umożliwia nabycie nowych umiejętności społecznych i organizatorskich, rozwijanie zainteresowań naukowych, integrowanie środowiska studenckiego, podejmowanie inicjatyw w gronie życzliwych i kreatywnych osób. Członkostwo w Kole jest otwarte dla osób, które są studentami lub doktorantami Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego.

E-mail: sknpuk@gmail.com

Facebook: Studenckie Koło Naukowe Prawników UK