Rektor i Senat Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego mają zaszczyt zaprosić na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2024/2025 oraz uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Kaliskiego im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego prof. dr. hab. n. med. Witoldowi Zatońskiemu. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 7 października o godz. 11.00 w auli Collegium Novum.

Inauguracja roku akademickiego będzie połączona z inauguracją IV Światowej Konferencji Zdrowia Rodziny. Poniedziałkowe uroczystości poprzedzi msza św. w intencji Społeczności Akademickiej, która odbędzie się w niedzielę, 6 października o godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha i św. Stanisława przy ul. Kolegialnej 2. Serdecznie zapraszamy do udziału.

PROGRAM UROCZYSTOŚCI

1. Hymn państwowy
  2. Wystąpienie JM Rektora prof. dr. hab. n. med. i n. o zdr. Andrzeja Wojtyły
  3. Immatrykulacja studentów I roku