Wykład odbędzie się 27 lutego o godz. 13:00 w Collegium Medicum przy ul. Kaszubskiej 13, a poprowadzi go dr Eryk Matuszkiewicz – specjalista toksykologii klinicznej i chorób wewnętrznych.

Dr Eryk Matuszkiewicz ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz biologię na poznańskim Uniwersytecie im. A. Mickiewicza. W 2002 r. rozpoczął pracę w Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii UMP Szpitala Miejskiego im. F. Raszei oraz specjalizację z chorób wewnętrznych. W 2008 r. zmienił miejsce pracy na Oddział Toksykologii tegoż samego szpitala, z którym związany jest do dziś. Od 2013 r. pracuje również w Katedrze i Zakładzie Medycyny Ratunkowej. Od 2023 r. jest konsultantem wojewódzkim z zakresu toksykologii klinicznej dla województwa lubuskiego.

Liczba miejsc ograniczona. Zadeklaruj swój udział w wykładzie poprzez rejestrację w poniżej zamieszczonym linku.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/crDQGVMTMJ